Konferencja WallStreet – wydarzenie roku na rynku kapitałowym

Już 29 maja rozpocznie się 19 edycja Konferencji WallStreet - największego spotkania inwestorów w tej części Europy.

Już 29 maja rozpocznie się 19 edycja Konferencji WallStreet – największego spotkania inwestorów w tej części Europy, którego głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Przez trzy dni przedstawiciele spółek, instytucji państwowych, organów nadzoru, inwestorzy indywidualni i instytucjonalni, ekonomiści i analitycy dyskutować będą o sytuacji i perspektywach rozwoju rynku kapitałowego w Polsce oraz o zachodzących w jego najbliższym otoczeniu zmianach.

Czas organizacji konferencji jest wyjątkowy – dynamicznie zmiany na światowych parkietach, rynku walutowym, zaostrzająca się sytuacja geopolityczna karzą postawić niezwykle istotne pytanie: „dokąd zmierzamy?”. Czy światowe giełdy podążą za panującą na Wall Street hossą, czy raczej poddadzą się negatywnym wpływom problemów z jakimi boryka się Europa. Czy krach na rynku franka oraz osłabiająca się pozycja europejskiej waluty przywrócą wiarę w inne walory, na które zwrócą uwagę inwestorzy, jak na przykład złoto? Czy wreszcie konflikt na wschodzie Europy jest w stanie poważniej zatrząś światowymi rynkami finansowymi?

W trakcie 3-dniowej konferencji zaproszeni goście, paneliści oraz osoby biorące udział w dyskusjach postarają się w trakcie paneli dyskusyjnych, debat, wykładów i szkoleń odpowiedzieć na powyższe pytania oraz znaleźć konstruktywne rozwiązania problemów z jakimi przychodzi i z pewnością przyjdzie nam się jeszcze zmierzyć.
Gościem specjalnym tegorocznej edycji Konferencji będzie Zbigniew Jakubas, założyciel Grupy Kapitałowej MULTICO S.A., multibranżowy inwestor. Swoim doświadczeniem i wiedzą w trakcie konferencji podzielą się z uczestnikami także m.in.: Przemysław Kwiecień – Główny Ekonomista X-Trade Brokers, Jacek Maliszewski – główny ekonomista DMK, Tomasz Zaleśkiewicz – profesor psychologii biznesu, Wojciech Białek – główny analityk CDM Pekao SA, a także Marek Zuber – ekonomista i analityk rynków finansowych czy Rafał Glinicki, założyciel VSA Trader i dwukrotny laureat pierwszej dziesiątki konkursu „Word Top Investor”.

 

 

Organizator:
Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych
Program realizowany w ramach
Akcjonariat Obywatelski
Partner programu:
KDPW
Instytucje wspierające:

GPW SEG IRIP
Patroni medialni:

Dziennik Gazeta Prawna inwestorzy.tv
Kontakt
ul. Świt 79D, 52-225 Wrocław +48 71 332 95 60 biuro@sii.org.pl